Beztroskie życie. Normalny dom. Kochająca się rodzina. Przyjaciele. - Oni to wszystko mieli. Lecz nie wszystkim można zaufać. Czasami nawet Ci najbliżsi wystawią Cię do wiatru. Nawet Ci, którym bezgranicznie ufasz i wydaje Ci się że znasz ich na wylot, potrafią zepchnąć Cię w przepaść aby szybko zająć Twoje miejsce. Ich życie nie było proste. Cały czas musieli się mieć na oku aby nie dać się złapać. Wszystko co się tu rozgrywa nie jest bezpieczne. Wystarczy jedna niewłaściwa osoba aby Twoje życie zamieniło się w niekończący się koszmar...
jak obiecałam, jest i prolog. mam nadzieję że choć trochę Was zaciekawi i zachęci do czytania :) miłej nocy .


jak tajemniczo :-) będę czytać twój blog, życzę weny na kolejne rozdziały, początki są trudne ale dasz radę ;D
OdpowiedzUsuń